Teslimat ve İade

Teslimat
Siparişlerinizin ortalama 3-5 İş Günü içerisinde kargoya verilmektedir. Resmi tatiller bu sürece dahil değildir.

Değişim ve İade
Siparişlerinizi size ulaştıktan 14 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Ancak özel olarak üretim istenen ya da gerektiren ürünler iade alınamaz ve iptal edilemez.Değişim veya iade için müşteri tarafından geri gönderilmesi gereken paketi içeren kargo tutarı müşteriye aittir.Değişimi yapılan ürünün müşteriye tekrar gönderim ücreti (sadece Türkiye için) BA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİC. 'e aittir.
Aynı Gün Teslimat Hizmeti ve- veya Kapıda Ödeme ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin,tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Siparişlerinizi iptal ve iade etmek için info@burcuaslan.com 'a mail atmanız gerekmektedir.Bilgi maili sonrası faturanın içinde bulunduğu zarf üzerinde bulunan değişim ve iade formunda gerekli işaretlemeleri yapıp, zarf üzerinde bulunan adresimize kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Paketin Burcu Aslan Showroom'a ulaşana kadar ki tüm sorumluluğu müşteriye aittir.Paket teslim alındıktan sonra kalite kontrol departmanında incelemeye alınıp değişime uygunluk onayı verilen siparişler ortalama 4 iş günü içerisinde yeniden üretilecek ve gönderiye hazır hale getirilecektir.

Yurtdışı Teslimat
Satın alacağınız ürünleri yurtdışına gönderebilirsiniz.
Her ülkenin kendine ait gümrük politikası bulunduğundan dolayı, herhangi bir gümrük masrafı, adres yetersizliği ya da farklı sebeplerden doğan bir ücret söz konusu olduğunda, ödeme siparişi veren kişi ya da siparişin alıcısı tarafından yapılmalıdır. Yurtdışı ve yurtiçi teslimatlı (kapıda ödeme) ürünlerin iadesinde gönderim masrafları müşteri tarafından karşılanır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.